FILMY

https://youtu.be/5NdcXdjTzeA

Energetyk Sp. z o.o. S.k.
ul. Rzeźnicza 42 B,
58-200 Dzierżoniów
tel. 506 359 577
energetykspzoosk@gmail.com

O NAS:

Od wielu lat specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich prac związanych z energetyką:

Projektujemy linie NN i SN
Projektujemy oświetlenie uliczne
Budujemy linie NN i SN
Budujemy stacje transformatorowe
Wykonujemy prace pod napięciem
Pomiary elektryczne
Prowadzimy hurtownię materiałów elektroenergetycznych

Nasze najmocniejsze punkty:
1. Doświadczenie – poparte działalnością rodzinnej firmy w branży od ponad 50 lat.
2. Szybkie terminy wykonania zleceń dzięki ekipie doświadczonych pracowników i odpowiedniemu zapleczu maszynowo-sprzętowemu.
3. Własna hurtownia materiałów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie w naszej specjalności.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace na liniach niskiego i średniego napięcia (zarówno kablowych ziemnych, jak i napowietrznych). Budujemy stacje transformatorowe.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w branży energetycznej. Posiadamy park maszynowy niezbędny do realizacji każdego zlecenia w zakresie linii niskiego i średniego napięcia.

Wykonujemy nowe linie, ale też remontujemy i modernizujemy na zlecenie już istniejące. Działamy w zakresie wykonawstwa głównie na terenie Dolnego Śląska, natomiast hurtownia otwarta jest dla klientów z całego kraju (i nie tylko). Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów krajowych i zagranicznych.

Oferujemy wykonanie projektowanie i wykonanie oświetlenia ulicznego stosując najnowocześniejsze energooszczędne lampy ledowe. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać oświetlenie uliczne dostosowane do potrzeb zamawiającego. Przeprowadzamy remonty i modernizacje istniejących instalacji oświetleniowych. Oferujemy stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań z zastosowaniem lamp ledowych, dających znaczne oszczędności w budżetach miast i gmin, na terenie których są instalowane. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji.

GALERIA FIRMY ENERGETYK SP. Z O.O. S.K.: