Filmy BEZPOL:

Galeria BEZPOL:

OPIS FIRMY BEZPOL:

Przedsiębiorstwo „BEZPOL” powstało w 1992 roku w Myszkowie (woj. śląskie) jako Spółka Cywilna. W 2001 roku firma została przekształcona w spółkę jawną, a następnie w 2014r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferta skierowana jest głównie do firm związanych z energetyką zawodową: zakładów energetycznych, hurtowni oraz biur projektowych oraz zakładów przemysłowych. Współpracujemy również z wieloma firmami zajmującymi się zaopatrzeniem w osprzęt elektryczny indywidualnych odbiorców.

Wysoka jakość i zadowolenie klienta są dla nas celem nadrzędnym, dlatego też w 2002 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9002, a w grudniu 2003 otrzymaliśmy certyfikat   ISO 9001.

W ofercie firmy znajduje się szeroka gama ograniczników przepięć wysokiego, średniego i niskiego napięcia, izolatory osprzęt liniowy i stacyjny. Jesteśmy wiodącym krajowym wytwórcą wyposażenia stacji transformatorowych i jednym z głównych producentów osprzętu uziomowego na rynku polskim. Prowadzimy również intensywne prace projektowo- badawcze mające na celu poszukiwanie nowych rozwiązań dla energetyki. Owocem tych działań są uzyskane patenty oraz konkretne rozwiązania praktyczne – najnowsze z nich to układy do automatycznej kompensacji prądów ziemnozwarciowych, oraz trakcyjne układy prostownikowe, opracowane we współpracy z jednostkami naukowymi, uhonorowane szeregiem nagród na targach i imprezach branżowych:

Kompensacja prądów ziemnozwarciowych BS KKZ:

  • Układ pomiaru parametrów ziemnozwarciowych KKZ Wyróżnienie na targach ENERGETICS 2010
  • Zintegrowany zespół do kompensacji prądów ziemnozwarciowych BS KKZ: Targi ENERGETICS 2013
  • Produkt roku oraz Puchar Prezesa PBIH; Złoty medal Targów EXPOPOWER 2014
  • Dławik Regulowany typu BDGOR: Puchar Prezesa PTPiRE na targach ENERGETAB 2013

Obecnie oferta firmy zawiera ponad 700 wyrobów i jest stale rozszerzana zgodnie stosownie do potrzeb klientów.

W 2015 r. uruchomiliśmy nową linię produkcyjną przekładników prądowych wg. własnej dokumentacji konstrukcyjnej. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi posiadamy własne laboratorium pomiarowe, które oferuje usługi wzorcowania i sprawdzania przekładników.

Bardzo dobre parametry naszych wyrobów potwierdzają wyniki badań prowadzonych przez niezależne laboratoria badawcze BBJ IEL i IEN.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!